FAQ

Čo je to „escape room“?

Zážitok, ktorý preverí logické myslenie a posilní tímového ducha. Skúsenosť, ktorá rozpovie vzrušujúci príbeh a pohltí všetkých zúčastnených svojou atmosférou. Vyskúšajte si neštandardný spôsob riešenia hádaniek, rozlúštite ich a uniknite v časovom limite 60 minút.

Kto sme?

Traja nadšenci, ktorí absolvovali množstvo teambuildingových zážitkov. Ľudia s rovnakým zmýšľaním ale rozdielnymi pohľadmi na riešenie problémov, ktoré sa nám pri tomto druhu zábavy nesmierne osvedčili. Na vlastnej koži sme si vyskúšali veľa takýchto miestností a efekt vidíme sami na sebe. Preto sme sa rozhodli ponúknuť ho širokej verejnosti práve v našom okolí. DarkRoom je vzrušujúci zážitok spadajúci presne do kategórie inteligentnej zábavy. Takýto druh zábavy sa v poslednej dobe stáva fenoménom a sme presvedčení, že sa ujme aj tu.

Pre koho je projekt zameraný?

Rodiny a priateľov – 5 mozgov, 60 minút, 50 m2 – využi ich naplno. Preži vzrušenie s priateľmi, známymi alebo členmi rodiny bez ohľadu na vek alebo pohlavie. Chodenie do kina je out. Teraz je na Tebe, aby si sa Ty a tvoji priatelia stali hlavnými postavami v našom DarkRoome.

Študenti a triedy – V škole je vyžadované sústredenie a bystrá myseľ, mimo školy vyhľadávanie rôznych spôsobov zábavy a vyžitia. DarkRoom ponúka kombináciu oboch. Absolvuj skúšku, na ktorú sa netreba učiť. Navštív nás…

TeamBuilding-y – Potrebujete okamžitý 60 minútový teambuilding? Balík kreatívnych výziev, ktoré vyžadujú logické myslenie a spoluprácu celého tímu. Šéfa si nevyberieš, ale môžeš si pred ním šplhnúť pri hádanke, ktorú nerozlúskne ani on. Toto je DarkRoom. Miesto, kde na pozícií nezáleží… na akčnej zábave áno.

Gejmeri a šprti – Už si prešiel poslednú úroveň? Myslíš si, že si na všetko pripravený? Dostaň svoj mozog na ďalší level. Žiadna myš, žiadna klávesnica. Ty si ovládač… len ty a tvoji priatelia, real-life akcia… máš na to 60 minút a odpočet začína práve teraz!

Rande – Jeho zadok je na zakúsnutie, tvár ako Justin, jej pohľad topí ľady a má postavu ako z magazínu… potom otvorí ústa a zrazu „Búúú“… spoznaj aj iné stránky tvojej budúcej polovičky. Otestujte si v našom DarkRoome svoju vzájomnú kompatibilitu. Za frázu „žili šťastne až pokým nepomreli“ neručíme, ale za nevšedné dobrodružstvo s množstvom zábavy áno. Skoč si k nám na rande!!!

Čo ak sa nestihnete dostať von v časovom limite?

Na jednu hru je stanovený limit 60minút. Vždy však máme v zálohe pár minútiek navyše. V prípade ak nestíhate úlohy splniť ani v nadstavenom čase a po Vás nie je ďaľší team, ktorý má už zarezervovaný termín, vieme ešte zopár minútiek nadstaviť alebo hru dokončiť s Vami.

Môžu sa hry zúčastniť aj deti?

Hry sa samozrejme môžu zúčastniť aj deti s doprovodom dospelej osoby (rodič/zákonný zástupca/učiteľ/profesor).

Čo ak prídeme neskôr?

Predovšetkým by sme Vás chceli poprosiť o dochvíľnosť, nakoľko po Vás môže mať miestnosť rezervovanú ďalšia skupina hráčov. Preto by bolo vhodné prísť o cca 10min skôr, aby sme stihli aj krátke pokyny k hre samotnej. V prípade dlhšieho meškania budeme bohužiaľ nútení skrátiť Vám čas v miestnosti v závislosti od meškania, a to by sme boli neradi :-(…

Dá sa termín preložiť na iný čas/deň?

Termín je možné preložiť najneskôr 24hodín vopred na našom tel.č.: +421 911 802 233 alebo +421 902 232 634 alebo emailom na: info.thedarkroom@gmail.com. V ojedinelých prípadoch aj v deň rezervácie.

Máte ďalšie otázky?

Kontaktujte nás na tel.č.: +421 911 802 233 alebo emailom na: info.thedarkroom@gmail.com